Witaj!

Zapraszam Cię do mojego świata pachnącego drewnem, w którym własnoręcznie tworzę wyjątkowe przedmioty. 

Wióry i chmury

Zobacz, co do tej pory udało mi się wyczarować z drewna

Jesionowa miska z korą

Każdy produkt, który znajdziesz na stronie, stworzyłam własnoręcznie.

Część z nich to unikaty, produkty stworzone tylko w jednej kopii na specjalne zamówienie. Nie ma tu miejsca na powtarzalność i taśmową produkcję. Jednak część z nich może trafić w Twoje ręce.

Zajrzyj do sklepu, żeby dowiedzieć się, które drewniane cudeńka czekają na nowy dom.

Najnowsze produkty

Zobacz, co nowego pojawiło się ostatnio w sklepie

Pomysł na prezent z drewna

Znajdziesz tu pomysł na podarunek urodzinowy dla bliskiej osoby, prezent na parapetówkę, czy upominek dla osoby ceniącej wyjątkowe przedmioty. 

Naturalne elementy wystroju wnętrz

Drewno to podstawa stylu skandynawskiego, mody na hygge oraz eko trendów, stawiających naturę na pierwszym miejscu. To również gra w mojej duszy!

Produkty z drewna ręcznie robione

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane ręcznie, w związku z tym zakupione produkty mogą się nieznacznie różnić od produktów widocznych na zdjęciach. 

Co mogę dla Ciebie stworzyć?

Miski
Świeczniki
Świeczniki z mchem ozdobnym
Zegary
Drewniany zegar z kolorowymi diamencikami

Sklep internetowy z drewnianym rękodziełem: zegary, miski, deski, świeczniki z drewna

Jeśli cenisz naturalne materiały i dodatki we wnętrzach, jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu wiele drewnianych ozdób na ścianę lub do postawienia na stole, czy na komodzie. W sklepie z drewnianym rękodziełem Wióry i Chmury znajdziesz ręcznie robione zegary z drewna, wykonywane w małej domowej pracowni w Czechowicach Dziedzicach. Każdego dnia przy użyciu wiertarki, szlifierki lub tokarki tworzę unikalne rękodzieło z drewna, które może stać się wyjątkową ozdobą Twojego wnętrza. W mojej pracowni wytwarzam również naturalne świeczniki z dodatkiem mchu, dzięki którym stworzysz w swoim domu wyjątkowy nastrój. W sklepie internetowym Wióry i Chmury odkryjesz także wyjątkowe drewniane miski, toczone ręcznie na tokarce, które ozdobią Twoją kuchnię lub salon. Znajdziesz tu również inne drewniane dodatki do domu, wszystko wykonane ręcznie z najwyższej jakości drewna. 

Scroll to Top
Przewiń do góry